Pro pacienty

Čistý zub nemůže onemocnět

Přečtěte si o zubních náhradách a správné péči o zuby
Přinášíme tipy a informace pro vaše zuby

Už 25 let vytváříme úsměvy

Prohlédněte si skutečné ukázky našich zubních náhrad.

Naši spokojení pacienti

Styděla jsem se za svůj úsměv, ale bála jsem se jít k zubaři. Naštěstí mi kamarádka doporučila zubní laboratoř JS Lab.

Zuzana Fleková
Zubní náhrada ze zirkonové celokeramiky
více informací

Otázky a odpovědi

25.09.2021 Pan/Paní Jozef Vlach se ptá

Chtěl bych živný protézu.

Dobrý den přeji.Chtel bych se informovat jak získat horní i dolní protézu. Mám zuby v dezolátním stavu.Zadny zuby mi už uhnili a odpadli, zůstali jen kořeny. Několik kořenů mi už zubař vytáhl. A přesný zuby už mám jen pár ale ještě Jakš tak drží. Ale postupně mi uhnívají. Jelikož jsem pár krát zapomněl jít k zubaři,tak mne vyřadili a tým pádem i moji dceru která tam chodila.. Už se stydím i mluvit protože je vše vidět a vypadá to hnusné. Jediný spusob je tych cca 15 zubů zkazdeho trocha chybí vytrhat a i tych zbývajících kořenů a nechat si udělat kompletní živný protézu. Nevím kolik mne to bude stát ,ale jsem sám z dcerou a finance chybí.Neco určitě budu muset financovat ale vůbec netuším kolik by to vše stalo. A jelikož je problém najít zubaře a ještě takového který by to vše vytrhal a nechal zhotovit komplet zubní protézu..Předem děkuji za jakékoliv informace.


16.09.2021 Pan/Paní Yveta se ptá

Zubní náhrada

Dobrý den.Dnes mi byla předána zubní náhrada do pytliku a at si dojedu pro úpravu do laboratore.Zaplatila jsem 10000,kc u zubare.V laboratori se zhrozili,vrchni nahrada ktera drží na třech zubech ma predkus 1cm,a spodní jde smerem dovnitr.Prostě vůbec nepasuje a při nandani dost boli.Bylo mi řečeno že je to vinnou špatných obtisků.Myslela jsem že tuto nahradu mi proplatí pojištovna,přesto v domnění že budu mít kvalitnější jsem zubaři tuto častku zaplatila.Ted jsou zuby v laboratoři a doktor mi volal ať k němu přijedu na kontrolu.Bojím se že bude chtít doplatek.Je jeho postup správný??Dekuji za radu.


Kolik stojí nové zuby?

17.09.2021 Jiří Sedláček odpovídá

Dobrý den, rozhodně byste neměla platit za jakékoli opravy nekvalitně zhotovené zubní náhrady ani za zhotovené nové kvalitní náhrady pokud se tato nepodaří opravit.

Zobrazit všechny příspěvky

Chcete vyřešit váš problém se zuby?

Nebo se na něco doptat?