Reference pacientů

Podívejte se na výsledky naší práce

Nová zubní náhrada vrací kromě bezproblémového žvýkání hlavně sebevědomí.

Těší nás, když se naši pacienti opět zeširoka usmívají.


Zuzana Fleková

 

Styděla jsem se za svůj úsměv, ale bála jsem se jít k zubaři. Kamarádka mi doporučila zubní laboratoř JS Lab. Bylo to nejlepší rozhodnutí. Cítím se úžasně.

Moje okolí vemi dobře reaguje na můj nový vzhled. Jsem velice spokojená.


Miloslava Mádrová

 

Můj přítel měl strach jak budu vypadat, ale teď je velice spokojený a lichotí mi, jak mě to sluší.

Je příjemné mít pěkné zuby. Jsou krásně ostré, můžu s nimi ukousnout i kůžičku u nehtů...:-)

 


Alena Veselá

 

Když jsem uviděla jaké pěkné zuby umí udělat v zubní laboratoři pana Sedláčka, napsala jsem jim. Poslal mě do ordinace MUDr. Szekerese - Kahánka. Od broušení do nasazení nových zubů to trvalo necelé dva týdny. Vůbec to nebolelo.

Věřila jsem, že to dobře dopadne, ale výsledek je nad moje očekávání.

Chcete vyřešit Vás problém se zuby?

Pomůžeme vám ve spolupráci s našimi lékaři

Kateřina Drazdíková-Rodd

Mudr Kahánek nejlepší zubař jakého jsem kdy měla! chválím do nebes!Práci jakou odvedl s úžasnou laboratoří je neuvěřitelná rychlá, precizní, profesionální, navíc jsou oba dva pánové sympatičtí! Za mne velký dík.

Jiří Sedláček 

moc děkujeme Kateřino. Já za laboratoř musím říct, že spolupráce s takovými doktory jako je Petr je příjemná a především pro pacienty je to výhra.

Kateřina Drazdíková-Rodd

Pane Jiří, já jsem z Vás byla unesená celkově. Již 9 měsíců nemohu najít zubaře pro sebe a synka za rozumné peníze,Mudr Kahánek byl jediným lékařem, který byl ochotný, vstřícný , pečlivý a Vaše práce jako laboratoře je neuvěřitelná. Vyrobily jste mi korunky, které jsou jako opravdové zuby, platila jsme peníze, které si jako samoživitelka mohu dovolit. Celkový přístup, Vaše koordinace, chování, hlavně výsledek, je neuvěřitelný! Jste fajn lidi škoda, že pan doktor nebere do péče. Budu Vás chválit do nebeských výšin navždy a pokud budu řešit obdobný problém, obrátím se opět na Vás, jako zubní laboranti jste kouzelníci!


Nasťa Miklová - komunikační specialista

Dobrý den pane Sedláčku,

chtěla bych Vám poděkovat za ochotu pomoci mi vyřešit složitou situaci s mými zuby a za profesionální přístup. Máte ve Vašem týmu velice šikovné a vstřícné lidi. Navštívila jsem Vaši laboratoř několikrát a ověřila jsem si, že " Přivítáme Vás s úsměvem" není pouze fráze, ale skutečnost. Prosím předejte poděkování i paní Vintrlíkové.

Dobrý den paní Vintrlíková,

včera jsem dostala nové zuby a chci se se Vámi podělit o moji velikou radost. Obavy z výsledku, jak to všechno dopadne vystřídalo nadšení z krásných zubů. Jsem šťastná, že jsem měla tu čest Vás potkat a svěřit se Vám do péče. Jste nejenom odborník, ale také velice příjemný člověk. Ještě jednou Vám moc děkuji za ochotu, precizně odvedenou práci a trpělivost s jakou jste se mi věnovala. Moc si toho vážím. Přeji Vám krásné a pohodové dny.


Vaše spokojená pacientka Cihlářová Markéta

Tímto bych chtěla velice poděkovat panu Sedláčkovi a Kahánkovi za skvělou práci kterou odvedli a já se můžu bez obav usmívat. Zubní laboratoř pana Sedláčka jsem našla náhodně na internetových stránkách začátkem letošního roku a velice mě zaujala jejich práce celokeramiky která má zirkonovou konstrukci.  Poslala jsem panu Sedláčkovi nejprve fotku svých zubů a ten mi doporučil pana Kahánka. Je mi teprve 23let a zuby jsem měla v strašném stavu (plomované skoro všechny přední zuby) a tak jsem hledala někoho kdo mi mi udělal zuby tak aby vypadali opravdu přirozeně.Nové zoubky mám od května a jsem maximálně spokojená. Jsem moc ráda že jsem měla tu možnost jít k panu Mudr.Kahánkovi protože takových zubařů jako je on se už moc nevidí. Já sama chodím k zubařce která je ještě ze "staré školy" a jsem velice ráda že se mě na takový zákrok ujal tak skvělý tým jako je laboratoř pana Sedláčka a pan Mudr.Kahánek. Všichni mi nové zoubky velice chválí a já jen doporučuji a doporučuji a již několik zákazníků na mojí chválu také navštívili pana Sedláčka a Kahánka a jsou maximálně spokojeni. Zanedlouho půjdu na další zákrok a to na inlay zubní výplně a jsem ráda že mohu jít zase k panu Kahánkovi. Tímto velice děkuji za tak skvělou práci a těším se na další spolupráci. 


Gabriela Petrovičová

Gabriela Petrovičová

Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť , že práca pána Sedláčka a Kahánka sa vyznačuje vysokou profesionalitou, kvalitou a ľudským prístupom a to tvrdím bez akéhokoľvek preháňania. Za ich skvele odvedenú prácu im aj po rokoch opätovne ďakujem.


Jana

Přidávám i svou zkušenost, mám od konce května nové zoubky z laboratoře jslab a jsem naprosto nadšená,dlouho jsem hledala kde si nechat udělat nové keramické korunky a laboratoř Jiřího Sedláčka v Brně z toho vyšla jako vítěz. Tuto laboratoř jsem po dlouhé úvaze shledala jako nejlepší a ty ceny za tak precizně odvedenou práci mají bezkonkurenční. Je až neuvěřitelné,jak krásně udělané nové zoubky dokáží změnit celkový vzhled a podstatně zvednout člověku sebevědomí. Zase se můžu smát,nemusím se už stydět za své zuby a cítím se teď tak sebejistě a to je vážně k nezaplacení. Dá se říct,že nové zoubky - potažmo práce laboratoře  mi opravdu změnila život a já jsem moc vděčná že jsem na jejich stránky narazila. Jejich profesionalita a snaha udělat korunky podle vašich představ, barvu, tvar s takovou ochotou jsem se ještě nesetkala a to jsem už pár zubařů u nichž jsem si nechala dělat novou zubní korunku za život vystřídala.Takže pro toho kdo je z Brna nebo z okolí není nic jednoduššího, když chce mít zase krásný úsměv navštívit laboratoř JSlab. Ale platí to i pro ty vzdálenější od Brna, protože ujet pár kilometrů navíc a odměnou mít nádherný nový úsměv, který věřím vydrží dalších 20let, je opravdu k nezaplacení.


S pozdravom Naďa K.

chcela by som sa poďakovať za perfektne odvedenú prácu Vášho laboratória. Som zo Slovenska a po pátraní na nete som si vybrala JSLab a výsledkom práce som nadšená. Vďaka šikovnej p. Vintrlíkovej za ochotný, milý prístup a precízne odvedenú prácu. Nové keramické korunky sú krásne.

Vaša spolupráca s p. MUDr. Szekeres - Kahánkom funguje profesionálne a rýchlo. Som rada, že som sa zverila do jeho rúk. Vysvetlil mi celý priebeh zákroku a vďaka nemu a vám mám krásne zuby. Budem odporúčať Vaše lab. mojim známym.

Želám Vám veľa spokojných pacientov.


Renata

Zuby jsou parádní,všichni se mě ptají kde jsem byla, tak vás doporučuji.
Chtěla jsem si nechat dát na zub kamínek a ani zubař nepoznal, ze jsou to korunky :)
Ještě jednou děkuji a ráda se k vám vrátím.


Jitka

Poděkování MUDr.Petru Szekeresovi/Kahánkovi:

Vážený pane doktore, 

ještě jednou bych Vám chtěla velmi, velmi poděkovat za skvěle odvedenou práci při záchraně mých zbývajících zubů, o které bych zajisté přišla u naší paní doktorky zde v Bruntále. Ještě jsem se nesetkala s tak krásným lidským přístupem k pacientovi a mohu s plnou vážností napsat, že jsem se vždy na každou návštěvu u vás těšila. Dnes, když jsem přijela z Brna a ukázala jsem doma, jaké mám zuby, všichni mě moc chválili. Chvála patří ale jenom a jenom Vám a samozřejmě i  paní laborantce, která je taktéž moc milá a šikovná.   Děkuji ještě jednou a přeji Vám, aby Vám ten krásný úsměv co nejdéle vydržel a pacienti se u Vás cítili alespoň tak, jako já. 

Chcete vyřešit Vás problém se zuby?

Pomůžeme vám ve spolupráci s našimi lékaři