Zubní poradna

Odpovídáme na vaše dotazy týkající se zubních náhrad

Před odesláním dotazu se prosím přesvědčte,
zda už tady na stejnou či podobnou otázku není odpověď.

25.05.2022 Pan/Paní Paní Zdeňka se ptá

Částečná náhrada

Dobrý den mám částečnou zubní protézu. Čeká mě vytržení zubu dá se zub doplnit na protezku a jak dlouho budu čekat . Děkuji za odpověď.


Kolik stojí nové zuby?

26.05.2022 Jiří Sedláček odpovídá

Dobrý den, to záleží na vašem lékaři a laboratoři.

23.05.2022 Pan/Paní Eva se ptá

Hybridní náhrada

Dobrý den .Počátkem dubna mi byli vytrženy dva dolní špičáky poslední zuby a zároveň zavedeny implantáty pro budoucí hybridní náhradu .jeden implantát musel ven sám se uvolnil.druhy zůstal ale pod ním byl velký zánět vše provázely velké otoky a strašné bolesti zánět musel ven proříznutím patra .....má otázka zní když zůstane ten jeden implantát lze i na něj udělat hybridní náhradu? Už nechci podstoupit zavedení dalšího implantátu po tom čím jsem musela projít .Děkuji za odpověď .


Kolik stojí nové zuby?

26.05.2022 Jiří Sedláček odpovídá

Dobrý den, jde všechno, pořád to bude lepší než žádný. Ale nebude to fungovat tak dobře jako v případě minimálně dvou implantátů. Doporučuji, pokud to je možné, nechat si zavést druhý implantát. To, co se vám stalo, není standardní a musíte věřit, že podruhé to bude bez komplikací.

13.05.2022 Pan/Paní Andrea se ptá

Zubní náhrada

Dobrý den!Měla bych zájem o zubní náhradu konkrétně chybějící šestky nahoře.Je možné provést otisky zubů u svého lékaře a následně Vám je do laboratoře zaslat k vyhotovení dané náhrady? Děkuji za informaci


Kolik stojí nové zuby?

14.05.2022 Jiří Sedláček odpovídá

Dobrý den, zakázku nám musí zadat zubní lékař, ne pacient. Proto si to musíte domluvit s vaším lékařem aby nám jí poslal.

11.05.2022 Pan/Paní Ladislav Kroupa se ptá

Smluvní partneři

Dobrý den, Jsem ze severu Čech, nemáte prosím nějakého partnera bliže k severu, než je Brno? Mám zájem o náhradu s vivaflexu, ale přeci je to trošku zruky. Děkuji za odpověď


Kolik stojí nové zuby?

13.05.2022 Jiří Sedláček odpovídá

Dobrý den, jsem zubní laboratoř a pracujeme pouze na objednávku zubních lékařů. Pokud jste pacient musíte se obrátit na svého zubního lékaře.

05.05.2022 Pan/Paní Květa Foltýnková se ptá

Bolavé dásně

Mám 2 rokem protézy , začaly se mi dělat na dásních praskliny , zvláštní je že mi postupují od koutku směrem k nosu . Nepomáhá výplach řepíkem a nevím co s tím


Kolik stojí nové zuby?

10.05.2022 Jiří Sedláček odpovídá

Dobrý den, běžte se poradit se zubním lékařem, jiné řešení opravdu neexistuje.

04.05.2022 Pan/Paní Tereza se ptá

Deflex /Vivaflex- je to reálné v dané situaci

Dobrý den, je možné využít Deflex/Vivaflex jako náhradu za horní moláry č. 6 a7 ? Zuby bohužel ztraceny díky zánětu a přístupu lékaře (dlouhodobě neřešeno). Zub č. 8 kvůli malému prostoru extrahovaná již před mnoha lety. Implantace není doporučena (nedostatek kosti a chronické problémy s čelistní dutinou). Existuje nějaký způsob uchycení této náhrady, aby se chybějící zuby nahradily? Děkuji Vám


Kolik stojí nové zuby?

10.05.2022 Jiří Sedláček odpovídá

Dobrý den, obecně to možné je, jestli to půjde ve vašem konkrétním případě nedokážu bez sádrového modelu říct.

04.05.2022 Pan/Paní Tomáš Zahrádka se ptá

Náhrada

Dobrý den přeji, chtěl bych se zeptat - nemám vpravo nahoře čtyři zuby a to konkrétně 2,3,4,5 a můj dotaz je, jaký je co možná nejlepší řešení za tuto ztrátu zhruba na období roka a půl, než podstoupím zavedení implantátů. Děkuji


Kolik stojí nové zuby?

10.05.2022 Jiří Sedláček odpovídá

Dobrý den, to nedokážu takto zodpovědně napsat bez konzultace se zubním lékařem. Může to být skeletová náhrada, případně Vivaflex.

26.04.2022 Pan/Paní Jana se ptá

odlomený mezičlen v můstku

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na možnost opravy ulomeného mezičlenu - špičáku v můstku u horních zubů. Můj zubní lékař říká, že na tom nic nedrží..... Mám konstrukci zirkon, zuby keramika. Celkem 10 zubů spojených nahoře do můstku. Děkuji moc za informaci Jana Ch. PS: psala jsem email na recepce@jslab.cz, ale zatím mi nikdo neodepsal.


Kolik stojí nové zuby?

02.05.2022 Jiří Sedláček odpovídá

Dobrý den,

Kolik stojí nové zuby?

02.05.2022 Jiří Sedláček odpovídá

Dobrý den,

Kolik stojí nové zuby?

02.05.2022 Jiří Sedláček odpovídá

Pokud je odlomení keramika z můstku tak je možné udělat korunku přes korunku a je to velmi trvanlivé.

24.04.2022 Pan/Paní Ivana se ptá

Hybridní nahrada

Dobrý den,kdybych si u vás chtěla nechat zhotovit spodní hybridní náhradu, čelist musí být úplně bezzubá,nebo můžou být zachovalé zuby.


Kolik stojí nové zuby?

02.05.2022 Jiří Sedláček odpovídá

Dobrý den, u náš to nejde, jsem zubní laboratoř. Ale může být i bezzubá, pokud lékař zavede implantáty.

21.04.2022 Pan/Paní Pepan se ptá

Můstek

Dobrý den je možné udělat Můstek na dolní jedničky a dvojky????Kolik zubů se musí zbrousit??? Sousední zuby se trošku melou jaké je nejlepší řešení????


Kolik stojí nové zuby?

21.04.2022 Jiří Sedláček odpovídá

Dobrý den, jsme zubní laboratoř. Tyto konzultace musíte požadovat po vašem zubním lékaři. Obecně je možné všechno, záleží na konkrétní situaci a stavu vašich zubů. A to právě umí posoudit pouze zubní lékař na základě vyšetření.

Přidat nový příspěvek